Luar Palace Hotel
Gasten die in Luar Palace Hotel Palmares met 48 kamers verblijven, kunnen hun auto parkeren ter plekke.
Dit hotel is gelegen op 16 minuten wandelen van Igreja Congregacional. Pôrto das Galinhas is 50 minuten rijden.
De kamers zijn voorzien van een minibar, evenals een TV voor uw gemak. Voor uw comfort vindt u een apart toilet en een douche in de badkamers. De badkamers bieden een apart toilet en een douche, samen met comfortartikelen zoals badlakens en handdoeken.
Sorvetes Tia Pina is binnen het bereik van Luar Palace gesitueerd.
- Locale bezienswaardigheiden
- Igreja Universal100 m
- Igreja Presbiteriana350 m
- Catedral de Palmares200 m
- A Igreja de Jesus Cristo dos Santos dos Ultimos dias150 m
- Igreja de Santa Rosa1,6 km
- ETE Palmares1,5 km
- Catedral200 m
- Luchthavens
- Caruaru Airport65 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Gratis WiFi in openbare ruimtes
Kamervoorzieningen
- Mini bar
- Eettafel
Belangrijke mededeling
- Gegevens over extra bedden
- Geen extra bedden zijn beschikbaar in een kamer.
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Luar Palace Hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 5 minuten om in het stadscentrum van Luar Palace Hotel te komen. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in Luar Palace Hotel uitchecken?
Klanten van Luar Palace Hotel moeten tot 13:00 uitchecken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in Luar Palace Hotel?
De gemiddelde kamerprijs in Luar Palace Hotel is $27. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in Luar Palace Hotel?
In Luar Palace Hotel kunnen gasten uit Driepersoonskamer, Vierpersoonskamer en Kamer met een Queen Size Bed kiezen.